Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 3 Slajd 3

Wizyta w Instytucie Ognia Spartherm

W dniach 27-28 września 2012 roku odwiedziliśmy Instytut Ognia Spartherm. Celem naszej wizyty było odbycie szkolenia produktowego, zapoznanie się z najnowszymi produktami jak i wspólne omówienie nowych przejrzystych zasad współpracy.

 

W pierwszym dniu wykładowcą był główny inżynier z fabryki Spartherm z Melle Dr. Volker  Schmatloch. Tematem wykładów i ożywionej dyskusji były kolejno: wkłady piecowe, wkłady konwekcyjne, nowość: Linear II generacji i osprzęt,  wkłady spłycone GET, wkłady H2O.

 

Podczas drugiego dnia szkolenia dyplomowany fotograf Sławomir Sajkowski przeprowadził kurs fotografii. Następnie rozpoczęliśmy szkolenie „Sprzedaż produktów luksusowych”. Forma zajęć miała charakter warsztatowy. Oparte zostały na licznych ćwiczeniach, grach symulacyjnych, burzach mózgu, ćwiczeniach indywidualnych oraz pracy w grupach.  Zajęcia poprowadziła Urszula Śliwińska-Misiak – dyplomowany i doświadczony trener biznesu, filozof, wykładowca akademicki.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia jak i do naszego Salonu Kominkowego, gdzie chętnie odpowiemy państwu na wszystkie pytania dotyczące produktów Spartherm jak i przedstawimy aktualne promocje.